Lista startowa

XXII Dusiołek Górski, 09 października 2021
Imię Nazwisko Wpisowe Zespół Trasa
Artur Adamski NIE klasyczna
Ewa Affek TAK SKS POZIOMKI klasyczna
Wojciech Agiejczyk TAK klasyczna
Aneta Armada-Mika TAK klasyczna
Jakub Bajer TAK klasyczna
Ksenia Bajer TAK dziecięca
Monika Balbirer TAK Dwa koła klasyczna
Barbara Barcik TAK klasyczna
Joanna Baron TAK Balony klasyczna
Łukasz Baron TAK Balony klasyczna
Beata Baryłka TAK klasyczna
Tomasz Bator NIE klasyczna
Patrycja Bembenek TAK klasyczna
Artur Biel TAK Wiśniowa klasyczna
Rafal Biernicki TAK klasyczna
Agnieszka Bil TAK Warszawa klasyczna
Andrzej Birnbaum TAK klasyczna
Mikołaj Bogdał TAK klasyczna
Małgorzata Bogusz TAK klasyczna
Łukasz Boisse NIE klasyczna
Joanna Borodziej TAK Niepołomice klasyczna
Iwona Brzozowska TAK klasyczna
Katarzyna Budzoń-Grabek TAK klasyczna
Agnieszka Bujak TAK EKSG klasyczna
Agnieszka Bujas TAK Sieprawska 5 klasyczna
Kasia Buk TAK klasyczna
Francesco Buonaiuto TAK Picie na szczycie klasyczna
Marek Celak TAK klasyczna
Hanna Chibowska NIE klasyczna
Konrad Chwajoł TAK Kraków klasyczna
Magdalena Cieplak TAK SKS Poziomka klasyczna
Krzysztof Ciereniewicz TAK Leśne licho klasyczna
Beata Cieśla NIE klasyczna
Natalia Cisoń TAK klasyczna
Magdalena Cygan TAK klasyczna
Julian Czerwonka TAK Drużyna Sosny klasyczna
Łukasz Dąbrowski TAK klasyczna
Agnieszka Danielewicz NIE klasyczna
Monika Dawczyńska NIE Pszczyna klasyczna
Ewa Dębicka TAK klasyczna
Andrzej Dębicki TAK klasyczna
Bartek Dębicki TAK klasyczna
Jacek Dłuś TAK klasyczna
Jakub Domagała TAK B(L)ANOWICE klasyczna
Patryk Drożdż NIE klasyczna
Agata Dróżdż TAK SKS Poziomki klasyczna
Damian Dróżdż TAK Czewskie Dusioły klasyczna
Marcin Dróżdż TAK SKS Poziomki klasyczna
Paulina Dróżdż TAK Czewskie Dusioły klasyczna
Grzegorz Dyduch TAK klasyczna
Magdalena Dyduch TAK klasyczna
Grzegorz Dziadon NIE klasyczna
Jakub Dziedzina NIE RABKA-ZDRÓJ klasyczna
DANIEL DZIEDZINA NIE Rabka-Zdrój klasyczna
Eliza Emanowicz NIE Seido Krakow klasyczna
Michał Faber TAK klasyczna
Iga Fabiszak TAK Pns klasyczna
Klaudia Faron TAK Brak klasyczna
ADAM FARON TAK klasyczna
Darek Foks TAK SKS Poziomki klasyczna
Patrycja Francuz TAK klasyczna
Damian Fronc TAK klasyczna
Dominika Gadocha TAK klasyczna
Tomasz Gamoń TAK klasyczna
Konstanty Garbień TAK GTT klasyczna
Dariusz Garczarek NIE Slash - mówisz i masz klasyczna
Jacek Głuszek TAK Bielsko-Biała klasyczna
Krzysztof Gniewek TAK klasyczna
Paulina Gniewek TAK klasyczna
AGNIESZKA GOŁĄB NIE KRAKÓW klasyczna
Anita Gonciarczyk TAK Waleczne Kaszanki klasyczna
Agnieszka Goździewicz TAK klasyczna
Antonina Goździewicz TAK dziecięca
Jakub Goździewicz TAK klasyczna
Zbigniew Grabek TAK klasyczna
Jaromir Grącki TAK Nowa Huta klasyczna
Anna Graczyk NIE Łódź klasyczna
Łucja Grochol TAK Myślenice dziecięca
Szymon Grochol TAK Niezrzeszony a zafascynowany klasyczna
Tomasz Grochol TAK Myślenice dziecięca
Tomasz Grzywnowicz TAK klasyczna
Paulina Horwacik-Dawczyńska TAK Drużyna Sosny klasyczna
Łukasz Hypta TAK Zabiegani Reykjavik klasyczna
Marcin Ignacyk TAK klasyczna
Iwona Irzyk TAK klasyczna
Robert Iwanicki TAK SKS Poziomki klasyczna
Bartek Iwański NIE SKS Poziomki klasyczna
Wiesław Jacak TAK Klęczanskie kabanosy klasyczna
Anita Jackiewicz TAK SKS Poziomki klasyczna
Daniel Jackowski TAK SKAWINA dziecięca
Katarzyna Jasionowicz NIE klasyczna
Stanisław Jaśkowiec TAK Trzemeśnia klasyczna
Wojciech Jaśkowiec TAK Trzemeśnia klasyczna
Stanisław Jeleńczyk TAK klasyczna
Dariusz Jońca TAK Kozice klasyczna
Katarzyna Juszczyk TAK klasyczna
Arkadiusz Kaczmarczyk TAK Drużyna Sosny klasyczna
Ewelina Kaczmarczyk TAK klasyczna
Rafał Kaczmarczyk TAK Drużyna Sosny klasyczna
Antoni Kaim TAK klasyczna
Tomek Kąkol TAK Drużyna A klasyczna
Tomasz Kalemba TAK Wieliczka klasyczna
Karolina Kałużny TAK KOZICE klasyczna
Aneta Kania TAK Pandziaki klasyczna
Grzegorz Kapitan TAK Limanowa klasyczna
Agnieszka Kapturkiewicz NIE dziady klasyczna
Grzegorz Kapturkiewicz NIE dziady klasyczna
Grzegorz Karnas TAK Dwa koła klasyczna
Marek KASPRZYCKI TAK klasyczna
Grzegorz Kiszło TAK klasyczna
Szymon Kiszło TAK klasyczna
Paweł Kłeczek TAK Pandziaki klasyczna
Gabriela Klimek TAK klasyczna
Jakub Klimek TAK klasyczna
Marzena Kocyła NIE klasyczna
Zofia Kolodziejczyk NIE dziecięca
Anna Kołodziejczyk TAK klasyczna
Eliza Kołodziejska-Porczyk TAK Rambalada Team klasyczna
Aleksandra Komorowska TAK EKSG klasyczna
Adrian Konieczny NIE SKOCZÓW klasyczna
Bartłomiej Koppel TAK klasyczna
Mira Koppel TAK dziecięca
Paulina Koppel TAK klasyczna
Radosław Koppel TAK klasyczna
Andrzej Kosmal TAK SLIM TEAM klasyczna
Kornelia Kosmal TAK SLIM TEAM klasyczna
Agnieszka Kotlarczyk NIE klasyczna
Rafał Kowalczyk TAK Krak-Team / Wyczerpak klasyczna
Daniel Krajcarz TAK klasyczna
Tomasz Krajcarz TAK klasyczna
Paulina Krasowska-Ziomek TAK Gliwice klasyczna
Maria Kubacka TAK klasyczna
Joanna Kubaczka NIE Pierściec klasyczna
Katarzyna Kuchcińska TAK Waleczne Kaszanki klasyczna
Anna Kuczyńska TAK EKSG klasyczna
Arkadiusz Kudłacik TAK Sosny klasyczna
Daria Kulej TAK klasyczna
Wojciech Kulej TAK klasyczna
Milena Kwiatkowska TAK klasyczna
Arkadiusz Kwit NIE Mszana Dolna klasyczna
Katarzyna Lesniak TAK klasyczna
Łukasz Leśniak TAK klasyczna
Aneta Lichaj TAK Drużyna Sosny klasyczna
Alicja Lisiecka TAK Lisy dziecięca
Julia Lisiecka TAK Lisy dziecięca
Monika Lisiecka TAK Lisy klasyczna
Łukasz Lisiecki TAK Lisy klasyczna
Krzysztof Łoza TAK klasyczna
Monika Łukaszewicz TAK Kozice klasyczna
Adam Luks NIE klasyczna
Marcin Maj TAK klasyczna
Justyna Majewska TAK klasyczna
Angelika Malara TAK klasyczna
Kamila Malawska TAK Velocilamy klasyczna
Filip Malawski TAK Velocilamy klasyczna
Radosław Małysz TAK Skoczów Team. klasyczna
Paweł Meus TAK Picie na szczycie - brat prezesa klasyczna
Marek Meus NIE PNS klasyczna
Agnieszka Michalska TAK Waleczne Kaszanki klasyczna
Urszula Michura TAK klasyczna
Marek Mickaniewski TAK klasyczna
Monika Mielnikiewicz TAK EKSG klasyczna
Julia Mika TAK dziecięca
Tomasz Mika TAK klasyczna
Kaja Milanowska-Zabel TAK Ardigen Code Against Cancer klasyczna
Alicja Mirek TAK Wybierz miasto klasyczna
Krzysztof Mirek TAK Wybierz miasto dziecięca
Natalia Mirek TAK Wybierz miasto dziecięca
Radosław Mirek TAK klasyczna
Kornel Miszczak TAK klasyczna
Agata Mroczko NIE klasyczna
Mateusz Mrowiec NIE O kurczaczek klasyczna
ZBIGNIEW NEUDEK TAK EKSG klasyczna
Piotr Nowacki TAK klasyczna
Witold Offenborn TAK klasyczna
Beata Oknińska TAK SKS Poziomki klasyczna
Sebastian Olszar TAK Skoczów Team. klasyczna
Beata Operchalska TAK Kraków klasyczna
Sylwia Orłowska TAK Waleczne Kaszanki klasyczna
Gabriela Ossowska NIE klasyczna
Monika Pająk TAK Kraków klasyczna
Katarzyna Pal TAK Leśne licho klasyczna
Maciej Perek TAK klasyczna
Robert Petela TAK defekT muzgÓ klasyczna
Sebastian Pieniążek TAK Picie Na Szczycie klasyczna
Aleksandra Pilorz TAK Kozice klasyczna
Krzysztof Płatek NIE klasyczna
Justyna Pluta TAK SKS Poziomka klasyczna
Agnieszka Podmokły TAK klasyczna
Piotr Podmokły TAK klasyczna
Krzysztof PODMOKŁY TAK klasyczna
Rafał Podsiadło TAK Picie na szczycie klasyczna
Elżbieta Polończyk-Moskal NIE klasyczna
Anna Poprawa TAK klasyczna
Łukasz Porczyk TAK klasyczna
Paulina Porzycka TAK Picie na Szczycie klasyczna
Dorota Pośpieszczyk TAK Baby w krawatach klasyczna
Bartłomiej Przybyło NIE klasyczna
Małgorzata Ptasznik NIE Lipnica Murowana klasyczna
Agnieszka Ramisz TAK SKAWINA klasyczna
Bogdan Rębisz TAK WITAR Tarnobrzeg klasyczna
Elżbieta Rębisz TAK klasyczna
Paweł Rębisz TAK WITAR Tarnobrzeg klasyczna
Renata Repczuk TAK klasyczna
Jacek Rogiński TAK klasyczna
TOMASZ RUPIK TAK PISARZOWICE klasyczna
Maja Rybaczuk NIE klasyczna
Marcin Rzeppetto NIE klasyczna
Artur Sawicz TAK SKS Poziomki klasyczna
Krzysztof Ślęzak TAK Drużyna Sosny klasyczna
Adam Słonka TAK klasyczna
Paweł Smolik TAK Seido Kraków klasyczna
Magdalena Sobczak TAK Kraków klasyczna
Michał Sołdra TAK klasyczna
Anna Sosna TAK Drużyna Sosny - Prezes klasyczna
Katarzyna Sowa TAK klasyczna
Ryszard Sowa TAK klasyczna
Waldemar Stanisławczyk TAK klasyczna
Dominika Stępień TAK klasyczna
Martyna Sułkowska TAK Drużyna A klasyczna
Kamil Sułkowski TAK klasyczna
Natalia Świątko TAK klasyczna
Ela Synowiec TAK klasyczna
Ewa Szajter TAK klasyczna
Janusz Szajter TAK klasyczna
Paweł Szczerbicki TAK SKS Poziomki klasyczna
Wojciech Szkadłubowicz TAK Lepszy od Seido klasyczna
Grzegorz Szopa TAK Szop Dusiciel klasyczna
Piotr Szopa TAK klasyczna
Paweł Szybisty NIE PNS klasyczna
Weronika Szymczak TAK klasyczna
Jarosław Szymski TAK klasyczna
Maurycy Tokajuk TAK klasyczna
Katarzyna Twardosz TAK Jagermeifter klasyczna
DANUTA URBANIAK NIE klasyczna
Jarosław Walczak TAK SKS POZIOMKI klasyczna
Artur Walczuk TAK Skoczów klasyczna
Jakub Wiechniak TAK klasyczna
Helena Wiercioch-Wójtowicz NIE ZSE1/RCI Kraków klasyczna
Konrad Wierzbicki NIE klasyczna
Marek Wilimowicz TAK klasyczna
KINGA WŁODARCZYK TAK klasyczna
Piotr Wojtal TAK Kraków klasyczna
Waldemar Wojtal TAK klasyczna
Maciej Wojtaszewski TAK Seido Kraków klasyczna
Daria Wójtowicz NIE ZSE1/RCI KRAKÓW klasyczna
Ewelina Wojtycza TAK Siepraw klasyczna
Martyna Wojtyłko TAK Seido karate klasyczna
Katarzyna Wołek TAK Picie na szczycie klasyczna
Dariusz Zabdyr TAK klasyczna
Marta Zabelska TAK klasyczna
Kasia Zaręba TAK klasyczna
Jan Zawała TAK klasyczna
Paulina Zawarta TAK Waleczne Kaszanki klasyczna
Małgorzata Zięba TAK klasyczna
Agnieszka ZIELIŃSKA TAK Krakow klasyczna
Stanisław Ziomek TAK Gliwice dziecięca
Zofia Ziomek TAK Gliwice dziecięca
TADEUSZ ZIOMEK TAK Gliwice klasyczna