Lista startowa

XXII Dusiołek Górski, 09 października 2021
Imię Nazwisko Wpisowe Zespół Trasa
Amelia Adamczuk NIE klasyczna
Sławomir Adamczuk NIE klasyczna
Sylwia Adamczuk NIE klasyczna
Ewa Affek NIE SKS POZIOMKI klasyczna
Wojciech Agiejczyk NIE klasyczna
Aneta Armada-Mika TAK klasyczna
Monika Balbirer NIE Dwa koła klasyczna
Joanna Baron NIE Balony klasyczna
Łukasz Baron NIE Balony klasyczna
Beata Baryłka NIE klasyczna
Patrycja Bembenek NIE klasyczna
Artur Biel NIE Wiśniowa klasyczna
Rafal Biernicki NIE klasyczna
Agnieszka Bil TAK Warszawa klasyczna
Andrzej Birnbaum TAK klasyczna
Joanna Borodziej TAK Niepołomice klasyczna
Katarzyna Budzoń-Grabek NIE klasyczna
Tomasz Bujna NIE SJZ klasyczna
Kasia Buk NIE klasyczna
Francesco Buonaiuto NIE Picie na szczycie klasyczna
Marek Celak TAK klasyczna
Hanna Chibowska NIE klasyczna
Bartłomiej Chojnacki NIE klasyczna
Magdalena Cieplak TAK SKS Poziomka klasyczna
Beata Cieśla NIE klasyczna
Natalia Cisoń NIE klasyczna
Magdalena Cygan NIE klasyczna
Julian Czerwonka NIE Drużyna Sosny klasyczna
Agnieszka Danielewicz NIE klasyczna
Monika Dawczyńska NIE Pszczyna klasyczna
Ewa Dębicka NIE klasyczna
Andrzej Dębicki NIE klasyczna
Bartek Dębicki NIE klasyczna
Patryk Drożdż NIE klasyczna
Agata Dróżdż TAK SKS Poziomki klasyczna
Marcin Dróżdż TAK SKS Poziomki klasyczna
Grzegorz Dziadon NIE klasyczna
Jakub Dziedzina NIE RABKA-ZDRÓJ klasyczna
DANIEL DZIEDZINA NIE Rabka-Zdrój klasyczna
Eliza Emanowicz NIE Seido Krakow klasyczna
Michał Faber NIE klasyczna
Iga Fabiszak NIE Pns klasyczna
Darek Foks TAK SKS Poziomki klasyczna
Tomasz Gamoń TAK klasyczna
Jacek Głuszek NIE Bielsko-Biała klasyczna
AGNIESZKA GOŁĄB NIE KRAKÓW klasyczna
Anita Gonciarczyk NIE Waleczne Kaszanki klasyczna
Agnieszka Goździewicz NIE klasyczna
Antonina Goździewicz NIE dziecięca
Jakub Goździewicz NIE klasyczna
Zbigniew Grabek NIE klasyczna
Jaromir Grącki NIE Nowa Huta klasyczna
Anna Graczyk NIE Łódź klasyczna
Aneta Haręża NIE klasyczna
Julia Haręża NIE klasyczna
Wojciech Haręża NIE klasyczna
Paulina Horwacik-Dawczyńska NIE Drużyna Sosny klasyczna
Tomasz Hundt NIE klasyczna
Iwona Irzyk NIE klasyczna
Robert Iwanicki NIE SKS Poziomki klasyczna
Bartek Iwański NIE SKS Poziomki klasyczna
Wiesław Jacak NIE Klęczanskie kabanosy klasyczna
Anita Jackiewicz TAK SKS Poziomki klasyczna
Beata Jarząbek NIE klasyczna
Waldemar Jarząbek NIE klasyczna
Katarzyna Jasionowicz NIE klasyczna
Natalia Jastrzębska NIE Jastrzębie klasyczna
Piotr Jastrzębski NIE Jastrzębie klasyczna
Stanisław Jeleńczyk NIE klasyczna
Dariusz Jońca TAK Kozice klasyczna
Katarzyna Juszczyk TAK klasyczna
Ewelina Kaczmarczyk NIE klasyczna
Rafał Kaczmarczyk TAK Drużyna Sosny klasyczna
Antoni Kaim TAK klasyczna
Tomek Kąkol NIE Drużyna A klasyczna
Tomasz Kalemba NIE Wieliczka klasyczna
Karolina Kałużny NIE KOZICE klasyczna
Katarzyna Kałwa NIE Krakow klasyczna
Agnieszka Kapturkiewicz NIE dziady klasyczna
Grzegorz Kapturkiewicz NIE dziady klasyczna
Grzegorz Karnas NIE Dwa koła klasyczna
Szymon Kiszło NIE klasyczna
Gabriela Klimek TAK klasyczna
Marzena Kocyła NIE klasyczna
Aleksandra Komorowska NIE EKSG klasyczna
Adrian Konieczny NIE SKOCZÓW klasyczna
Bartłomiej Koppel NIE klasyczna
Agnieszka Kotlarczyk NIE klasyczna
Daniel Krajcarz TAK klasyczna
Tomasz Krajcarz NIE klasyczna
Joanna Kubaczka NIE Pierściec klasyczna
Katarzyna Kuchcińska NIE Waleczne Kaszanki klasyczna
Anna Kuczyńska NIE EKSG klasyczna
Arkadiusz Kudłacik NIE Sosny klasyczna
Daria Kulej NIE klasyczna
Wojciech Kulej NIE klasyczna
Milena Kwiatkowska NIE klasyczna
Arkadiusz Kwit NIE Mszana Dolna klasyczna
Katarzyna Lesniak NIE klasyczna
Łukasz Leśniak NIE klasyczna
Aneta Lichaj NIE Drużyna Sosny klasyczna
Alicja Lisiecka NIE Lisy dziecięca
Julia Lisiecka NIE Lisy dziecięca
Monika Lisiecka NIE Lisy klasyczna
Łukasz Lisiecki NIE Lisy klasyczna
Krzysztof Łoza NIE klasyczna
Monika Łukaszewicz TAK Kozice klasyczna
Adam Luks NIE klasyczna
Justyna Majewska NIE klasyczna
Angelika Malara TAK klasyczna
Radosław Małysz NIE Skoczów Team. klasyczna
Paweł Meus NIE Picie na szczycie klasyczna
Marek Meus NIE PNS klasyczna
Urszula Michura NIE klasyczna
Marek Mickaniewski TAK klasyczna
Iwona Mielczarek NIE Jastrzębie klasyczna
Monika Mielnikiewicz NIE EKSG klasyczna
Julia Mika TAK dziecięca
Tomasz Mika TAK klasyczna
Kaja Milanowska-Zabel NIE Ardigen Code Against Cancer klasyczna
Alicja Mirek TAK Wybierz miasto klasyczna
Krzysztof Mirek TAK Wybierz miasto dziecięca
Natalia Mirek TAK Wybierz miasto dziecięca
Radosław Mirek TAK klasyczna
Agata Mroczko NIE klasyczna
Piotr Nowacki TAK klasyczna
Beata Oknińska TAK SKS Poziomki klasyczna
Sebastian Olszar NIE Skoczów Team. klasyczna
Sylwia Orłowska TAK Waleczne Kaszanki klasyczna
Gabriela Ossowska NIE klasyczna
Robert Petela NIE defekT muzgÓ klasyczna
Sebastian Pieniążek NIE Picie Na Szczycie klasyczna
Aleksandra Pilorz NIE Kozice klasyczna
Krzysztof Płatek NIE klasyczna
Justyna Pluta NIE SKS Poziomka klasyczna
Krzysztof PODMOKŁY NIE klasyczna
Rafał Podsiadło NIE Picie na szczycie klasyczna
Elżbieta Polończyk-Moskal NIE klasyczna
Anna Poprawa TAK klasyczna
Paulina Porzycka NIE Picie na Szczycie klasyczna
Jacek Rogiński TAK klasyczna
TOMASZ RUPIK NIE PISARZOWICE klasyczna
Artur Sawicz NIE SKS Poziomki klasyczna
Krzysztof Ślęzak NIE Drużyna Sosny klasyczna
Adam Słonka NIE klasyczna
Paweł Smolik TAK Seido Kraków klasyczna
Michał Sołdra TAK klasyczna
Anna Sosna TAK Drużyna Sosny - Prezes klasyczna
Dominika Stępień NIE klasyczna
Martyna Sułkowska NIE Drużyna A klasyczna
Kamil Sułkowski TAK klasyczna
Natalia Świątko NIE klasyczna
Ela Synowiec TAK klasyczna
Paweł Szczerbicki TAK SKS Poziomki klasyczna
Wojciech Szkadłubowicz TAK Lepszy od Seido klasyczna
Grzegorz Szopa NIE Szop Dusiciel klasyczna
Paweł Szybisty NIE PNS klasyczna
Jarosław Szymski NIE klasyczna
DANUTA URBANIAK NIE klasyczna
Jarosław Walczak NIE SKS POZIOMKI klasyczna
Artur Walczuk NIE Skoczów klasyczna
Helena Wiercioch-Wójtowicz NIE ZSE1/RCI Kraków klasyczna
Marek Wilimowicz NIE klasyczna
Maciej Wojtaszewski TAK Seido Kraków klasyczna
Daria Wójtowicz NIE ZSE1/RCI KRAKÓW klasyczna
Katarzyna Wołek NIE Picie na szczycie klasyczna
Dariusz Zabdyr NIE klasyczna
Marta Zabelska TAK klasyczna
Jan Zawała TAK klasyczna
Paulina Zawarta NIE Waleczne Kaszanki klasyczna
TADEUSZ ZIOMEK NIE Gliwice klasyczna