Lista startowa

XX Dusiołek Górski, 17 października 2020
Imię Nazwisko Wpisowe Zespół Trasa
Amelia Adamczuk NIE klasyczna
Sławomir Adamczuk NIE klasyczna
Sylwia Adamczuk NIE klasyczna
Hubert Bajer TAK klasyczna
Ola Bajer NIE klasyczna
Wojciech Bajer TAK klasyczna
Monika Balbirer NIE klasyczna
Katarzyna Barańska TAK klasyczna
Barbara Barcik TAK KaBaDa klasyczna
Patrycja Bembenek NIE Lego klasyczna
Rafał Bielski NIE AtakerosyChujarerosy22 klasyczna
Izabela Blak NIE klasyczna
Magdalena Boryn NIE klasyczna
Tomasz Brzóska TAK klasyczna
Magdalena Budzińska NIE Zapaleńcy klasyczna
Agnieszka Bujak NIE EKSG klasyczna
Krzysiek Buk NIE klasyczna
Joanna Bukała NIE klasyczna
Artur Bukowczan NIE Zapaleńcy klasyczna
Marek Celak NIE klasyczna
Bartłomiej Chojnacki NIE klasyczna
Aleksandra Ciechańska NIE MyszoJelenie klasyczna
Piotr Ciereniewicz TAK klasyczna
Artur Cieslik TAK mks klasyczna
Barbara Cygan NIE klasyczna
Dariusz Czechowicz NIE Dzikie Życie Run Team klasyczna
Damian Dróżdż TAK klasyczna
Michał Dróżdż NIE klasyczna
Paulina Dróżdż TAK klasyczna
Joanna Duczmal-Wiatr NIE klasyczna
Bartlomiej Duda NIE klasyczna
Patrycja Duda NIE klasyczna
Szymon Dyczkowski NIE klasyczna
Grzegorz Dyduch TAK klasyczna
Magdalena Dyduch TAK klasyczna
Grzegorz Dziadoń NIE Niepołomice biegają klasyczna
Mirosław Fesser NIE klasyczna
Patrycja Francuz NIE klasyczna
Tomasz Gamoń TAK klasyczna
Dariusz Garczarek NIE klasyczna
Piotr Gębala NIE klasyczna
AGNIESZKA GOŁĄB TAK klasyczna
Ewelina Gołdyn NIE Przehyba Trail klasyczna
Sebastian Gołdyn NIE Przehyba Trail klasyczna
Aleksandra Górecka NIE klasyczna
Kacper Gorzelak TAK klasyczna
Olga Grzechynka NIE Wilga klasyczna
Stanisław Grzechynka NIE Wilga klasyczna
Wojciech Grzechynka NIE Wilga klasyczna
Agata Guzik NIE klasyczna
Roman Hawranek NIE AtakerosyChujarerosy22 klasyczna
Wiesław Jacak TAK Górskie Kabanosy z Klęczan klasyczna
Krzysztof Janeczek NIE EKSG klasyczna
Anna Janik NIE Manaslu Team klasyczna
Bartosz Janiszewski TAK Grópa Tszymająca Władze (GTW) klasyczna
Daria Jarosińska TAK KaBaDa klasyczna
Beata JARZĄBEK NIE klasyczna
Waldemar JARZĄBEK NIE klasyczna
Stanisław Jelenczyk NIE klasyczna
Wiktor Jurczyński NIE MyszoJelenie klasyczna
Małgorzata Juszczyk NIE Niepołomice Biegają klasyczna
Ewelina Kaczmarczyk NIE klasyczna
Rafał Kaczmarczyk NIE MyszoJelenie klasyczna
Tomasz Kaczmarek NIE Niepołomice Biegają klasyczna
Magdalena Kaczmarska NIE Górskie Bziki klasyczna
Andrzej Kaczor NIE klasyczna
Karolina Kałużny NIE Kozice Bajera klasyczna
Wiktoria Kania NIE klasyczna
Grzegorz Karnas NIE klasyczna
Dobrosław Kijowski NIE klasyczna
Monika Kincel NIE Zimny/Mirek Rally Team klasyczna
Renata Knapczyk NIE PTTK o Lubomir klasyczna
Olga Knotelska NIE klasyczna
Witold Kociołek NIE #AdamCzerwinskiTeam klasyczna
Tomasz Kolasiński TAK Skoczów klasyczna
Eliza Kołodziejska NIE klasyczna
Aleksandra Komorowska TAK EKSG klasyczna
Andrzej Kosmal TAK SLIM TEAM klasyczna
Elżbieta Kowal NIE klasyczna
Monika Kowal NIE klasyczna
Rafał Kowalczyk NIE Wyczerpak/Krak-Team klasyczna
Krzysztof Kowalski NIE klasyczna
Antoni Król NIE klasyczna
Grażyna Krzywda NIE Niepołomice Biegają klasyczna
Maria Kubacka TAK klasyczna
Antoni Kucharski NIE klasyczna
Adam Kucybała TAK kucybalniki klasyczna
Kacper Kucybała TAK kucybalniki klasyczna
Anna Kuczyńska NIE EKSG klasyczna
Agnieszka Kutyła NIE Niepołomice Biegają klasyczna
Stanisław Kutyła NIE Niepołomice Biegają klasyczna
Joanna Kwiatkowska NIE klasyczna
Milena Kwiatkowska NIE klasyczna
Aneta Kwinta NIE 666 klasyczna
Mateusz Kwinta NIE 666 klasyczna
Katarzyna Lesniak TAK klasyczna
Łukasz Leśniak TAK klasyczna
Damian Ligocki TAK 133 batalion lekkiej piechoty klasyczna
Agnieszka Lisowska-Woś NIE Niepołomice Biegają klasyczna
Jacek Litewka NIE klasyczna
Krzysztof Łoza NIE klasyczna
Aleksandra Madejak NIE klasyczna
Justyna Majewska-Łoza NIE klasyczna
Jacek Majkowski NIE klasyczna
Radosław Małysz NIE Skoczów klasyczna
Dominika Marcol TAK klasyczna
Nikodem Michura NIE klasyczna
Urszula Michura NIE klasyczna
Marek Mickaniewski TAK klasyczna
Jolanta Mielnikiewicz NIE klasyczna
Monika Mielnikiewicz TAK EKSG klasyczna
Kornelia Mucha TAK klasyczna
ZBIGNIEW NEUDEK NIE klasyczna
Beata Niemczyk NIE klasyczna
Tomasz Niepewny NIE klasyczna
Sławomir Nosek NIE ZJEB klasyczna
Iza Osyszko NIE klasyczna
Katarzyna Pasikowska TAK KaBaDa klasyczna
Karolina Pawlik NIE klasyczna
Wioletta Pawlik NIE Wyczerpak/Krak-Team klasyczna
Robert Petela NIE defekT muzgÓ klasyczna
Jan Pierchała TAK Górskie Bziki klasyczna
Michał Pietrzyk TAK Krak-Team klasyczna
Aleksandra Pilorz TAK Daria Śmieja-Piesecka i Marek Piesecki klasyczna
Aleksandra Pirog NIE klasyczna
Estera Piróg NIE klasyczna
Krzysztof Płatek NIE klasyczna
Ewa Płecha NIE klasyczna
Tomasz Płecha NIE klasyczna
Krzysztof Podmokły TAK klasyczna
Rafał Podsiadło NIE Zbrojne Ramię Antosia klasyczna
JOANNA PÓŁGRABSKA NIE klasyczna
ANDRZEJ PÓŁGRABSKI NIE klasyczna
Elżbieta Polończyk Moskal NIE klasyczna
Łukasz Porczyk NIE klasyczna
Dorota Pośpieszczyk NIE Baby w krawatach klasyczna
Bartłomiej Przybyło NIE klasyczna
Dorota Puchała NIE Manaslu Team klasyczna
Magdalena Puchała NIE Manaslu Team klasyczna
Maciej Rajca NIE klasyczna
Bogdan Rębisz NIE klasyczna
Elżbieta Rębisz NIE klasyczna
Paweł Rębisz NIE klasyczna
Renata Repczuk NIE klasyczna
Adam Ruszczyk TAK Grópa tszymająca władze. klasyczna
Aleksandra Rybak NIE klasyczna
Michał Rybak NIE klasyczna
Marcin Rzepecki TAK klasyczna
Robert Sapuła TAK klasyczna
Zofia Siatka NIE klasyczna
Michał Siwek TAK Niepołomice Biegają klasyczna
Paulina Słapak-Śliwa NIE klasyczna
Adam Słonka NIE klasyczna
Bożena Ślusarz NIE klasyczna
Jerzy Sokulski TAK klasyczna
Anna Sosna NIE klasyczna
Konrad Stolarz NIE klasyczna
Ilona Supranowicz TAK klasyczna
Natalia Świątko TAK klasyczna
Ela Synowiec NIE klasyczna
Ewa Synowiec NIE klasyczna
Andrzej Szczepocki NIE Niepołomice Biegają klasyczna
Andrzej Szczepocki NIE Niepołomice Biegają klasyczna
Paulina Szelerewicz-Gładysz NIE Niepołomice Biegają klasyczna
Marek Szlagor NIE klasyczna
Grzegorz Szopa TAK SZOPY BIEGACZE klasyczna
Jaroslaw Szymski TAK klasyczna
Bartosz Szynalik NIE TISS klasyczna
Igor Szynalik NIE TISS klasyczna
Jacek Szynalik NIE TISS klasyczna
Wladyslaw Szynalik NIE TISS klasyczna
Tomasz Tabor NIE klasyczna
Dominik Talaga TAK klasyczna
Gabrysia Talaga TAK klasyczna
Iwona Turcza NIE klasyczna
Janusz Tylec TAK klasyczna
Artur Walczuk TAK klasyczna
Helena Wiercioch-Wójtowicz NIE RCI Kraków/ZSE1 klasyczna
Konrad Wierzbicki NIE klasyczna
Anna Wilczek NIE MyszoJelenie klasyczna
Daria Wójtowicz NIE RCI Kraków/ZSE1 klasyczna
Ewelina Wojtycza NIE klasyczna
Mateusz Wołek NIE Wilga klasyczna
Rafał Wróbel TAK klasyczna
Dariusz Zabdyr TAK klasyczna
Beata Zajkowska NIE klasyczna
Paulina Zawarta NIE Kozice Bajera klasyczna
Grzegorz Zegarmistrz TAK klasyczna
Jan Zięba NIE PTTK o Lubomir klasyczna
Witold Zimny NIE Zimny/Mirek Rally Team klasyczna
Filip Żyźniewski TAK klasyczna