XXII Dusiołek Górski

Termin imprezy: 09 października 2021 - 09 października 2021

Jesienią chcemy Was po raz kolejny zaprosić do Wiśniowej, by w piękny październikowy dzień przemierzać góry i doliny podczas XXII edycji Rajdu Dusiołek Górski. Trasa rajdu liczyć będzie tym razem około 25 km i trzeba będzie trochę wyjść pod górę ;-) Mamy nadzieję ze będzie można zorganizować trasę dziecięcą i przyjmujemy na nią zapisy. To już 10 rok wspólnego wędrowania przez nasze Beskidy, będziemy świętować ten nasz mały jubileusz i zapraszamy Was na to nasze górskie święto. Wieczorem tradycyjne dusiołkowe ognisko i nagrody niespodzianki.

więcej informacji ...

Formularz zgłoszeniowy

bez tego nie możemy Cię ubezpieczyć
skąd przybywasz?
opcjonalnie, niezrzeszeni również mile widziani
do kontaktu podczas imprezy
Zapoznałem / zapoznałam się z Regulaminem imprezy i akceptuję jego postanowienia
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z organizacją imprezy XXII Dusiołek Górski, w zgodzie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO. Mam prawo do wycofania się z tej zgody w dowolnym terminie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania. Administratorem danych jest firma Łukasz Bajer CTA z siedzibą w Myślenicach, ul. Piłsudskiego 48. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego i do przeniesienia danych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od organizatora imprezy. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest firma Łukasz Bajer CTA z siedzibą w Myślenicach, ul. Piłsudskiego 48. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.