Kiszenie z Bajerem 2021

Termin imprezy: 11 listopada 2021 - 14 listopada 2021

Chcemy razem z Wami powędrować, pośpiewać, popatrzeć na marznącą jarzębinę i na ostanie w tym roku złoto bukowych liści. Posłuchamy o czym szumią górskie potoki i znajdziemy mały świat za górami. Powspominamy tegoroczne bliskie i dalekie wyjazdy. A na koniec poszatkujemy kapustę i wsadzimy ją do beczki. Niech kiśnie i czeka na grzyby i barszcz w świątecznym czasie.

więcej informacji ...

Formularz zgłoszeniowy

bez tego nie możemy Cię ubezpieczyć
skąd przybywasz?
do kontaktu podczas imprezy
Zapoznałem / zapoznałam się z Regulaminem imprezy i akceptuję jego postanowienia
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z organizacją imprezy Kiszenie z Bajerem 2021, w zgodzie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO. Mam prawo do wycofania się z tej zgody w dowolnym terminie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania. Administratorem danych jest firma Łukasz Bajer CTA z siedzibą w Myślenicach, ul. Piłsudskiego 48. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego i do przeniesienia danych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od organizatora imprezy. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest firma Łukasz Bajer CTA z siedzibą w Myślenicach, ul. Piłsudskiego 48. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.