Na węgierskim szlaku. Węgierska miedza 5.06.2021

Termin imprezy: 05 czerwca 2021 - 05 czerwca 2021

Zapraszamy na spotkanie z przyrodą, kulturą i zabytkami polsko-węgierskiego pogranicza. Ruszymy rowerową ścieżką z biegiem Dunajca, zobaczymy dwór w Łopusznej i posłuchamy, jak szumi Białka między Obłazową a Kramnicą. A potem będzie już trochę pod górę. Objedziemy Pieniny Spiskie zatrzymamy się na obiadową przerwę przy zamku w Niedzicy i ruszymy najpiękniejszym fragmentem ścieżki rowerowej na jeziorem Czorsztyńskim. Zakończymy naszą rowerową przygodę, przy pięknym kościele w Dębnie.

więcej informacji ...

Formularz zgłoszeniowy

bez tego nie możemy Cię ubezpieczyć
skąd przybywasz?
opcjonalnie, niezrzeszeni również mile widziani
do kontaktu podczas imprezy
Zapoznałem / zapoznałam się z Regulaminem imprezy i akceptuję jego postanowienia
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z organizacją imprezy Na węgierskim szlaku. Węgierska miedza 5.06.2021, w zgodzie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO. Mam prawo do wycofania się z tej zgody w dowolnym terminie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania. Administratorem danych jest firma Łukasz Bajer CTA z siedzibą w Myślenicach, ul. Piłsudskiego 48. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego i do przeniesienia danych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od organizatora imprezy. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest firma Łukasz Bajer CTA z siedzibą w Myślenicach, ul. Piłsudskiego 48. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.