VELO Raba Mazurek z Małopolanką 30.05.2021

Termin imprezy: 30 maja 2021 - 30 maja 2021

Co łączy Mazurka Dąbrowskiego i szumiącą wśród zieleni rzekę Rabę, dowiedz się na naszej wycieczce rowerowej. Wyrusz z nami na wycieczkę wzdłuż pięknej rzeki Raby. Wygodnymi ścieżkami i polnymi drogami będziemy jechać z biegiem rzeki w kierunku jej ujścia do Wisły. Po drodze zobaczymy Pierzchów – miejsce urodzin gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, przejedziemy przez Puszcze Niepołomicką oraz odwiedzimy uśpione dziś nieco nadwiślańskie miasto portowe. Trasa rodzinna.

więcej informacji ...

Formularz zgłoszeniowy

bez tego nie możemy Cię ubezpieczyć
skąd przybywasz?
opcjonalnie, niezrzeszeni również mile widziani
do kontaktu podczas imprezy
Zapoznałem / zapoznałam się z Regulaminem imprezy i akceptuję jego postanowienia
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z organizacją imprezy VELO Raba Mazurek z Małopolanką 30.05.2021, w zgodzie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO. Mam prawo do wycofania się z tej zgody w dowolnym terminie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania. Administratorem danych jest firma Łukasz Bajer CTA z siedzibą w Myślenicach, ul. Piłsudskiego 48. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego i do przeniesienia danych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od organizatora imprezy. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest firma Łukasz Bajer CTA z siedzibą w Myślenicach, ul. Piłsudskiego 48. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.